Kores Coach App

Kores Coach je bezplatná aplikace pro výuku psaní a kreslení. Byla navržena speciálně pro děti, pro jejich první psaní a kreslení. Naši malí výtvarníci mohou být kreativní a mohou popustit uzdu své fantazii na prázdném kreslicím plátnu. Jejich umělecká díla mohou být následně uložena a také vytištena pomocí speciální funkce v aplikaci.

Přinášet radost dětem, je pro Kores největší potěšení. To je důvod, proč jsme spojili dohromady vzdělávací obsah s velkou zábavou.

Aplikace Kores Coach bere děti na zábavnou cestu do magického lesa. Průvodce aplikací Kores Bobřík vítá malé průzkumníky a provází je tímto pohádkovým lesem. Společně mohou navštívit jeho dům, kde se naučí psát tiskací písmena a číslice. Procházka po břehu řeky vede k velkému dubu, kde se objevuje kreslicí plátno a mnoho zářivých barviček k volnému kreslení. Na další zastávce u mostu nám Kores Bobřík ukáže svou sbírku skvělých omalovánek.

Aplikace Kores Coach pro tablety a chytré telefony je dostupná pro iOS a Android:

Aplikace nabízí různé možnosti psaní a kreslení za pomoci různých výrobků Kores. Stejně jako skutečné produkty Kores, digitální štětce a pera poskytují všestranné možnosti a jasné a syté barvy:

- Grafitová tužka Grafitos
- Pastelky Kolores
- Voskovky Krayones
- Dětské fixy Korellos
- Akvarelové pastelky Akuarellos

Vydejte se na cestu a poznejte hravý způsob, jak naučit děti kreslit a správně psát!

 

 

Stay connected!