Ekologické produkty

KORES je EKO-RESPONSIBLE. Společnost vyvíjí a uvádí na trh produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, zahrnují výrobky ekologicky rozložitelné a zdravotně zcela nezávadné. Mezi tyto produkty patří především lepicí tyčinky KORES, vyrobené z 60 % z obnovitelných materiálů, dále například korekční „bělítko“ na bázi vody s názvem Aqua či korekční strojky Wooden Roll On a Wooden Scooter, které jsou vyrobeny ze 100 % směsi rozmělněného dřeva, jsou CO2 neutrální a kompostovatelné – biologicky rozložitelné. Veškeré tužky a pastelky se značkou KORES jsou vyrobeny ze dřeva, těženého mimo deštné pralesy. Firma KORES se řídí tímto pravidlem: Pokud máme tu možnost, udělejme radost sobě i přírodě a zvolme ekologickou variantu kancelářských pomocníků.

lepicí tyčinky

Lepicí tyčinky Kores lze použít na všechny druhy papíru a nabízejí čistou a hladkou aplikaci. Jsou vybaveny vzduchotěsným uzávěrem pro dlouhou životnost. Všechny velikosti mají silnou lepivost již po 60 vteřinách. Lepicí tyčinky Kores neobsahují kyseliny, rozpouštědla a jsou netoxická.

eko univerzální lepidlo

Eko univerzální transparentní lepidlo s rychlouzávěrem pro čisté a snadné použití. Je ideální pro hobby, výtvarné a řemeslné práce.
Neobsahuje rozpouštědla a kyseliny, je netoxické, biologicky rozložitelné.  Vypratelné při 40°.

Korekční lak Kores Aqua je perfektní bílá korekce, která rychle zasychá a je vhodná pro všechny druhy korektur. Je vyrobena na vodní bázi, proto je velmi šetrná k životnímu prostředí.

Korekční lak Kores Aqua Soft Tip je perfektní bílá korekce, která rychle zasychá a je vhodná pro všechny druhy korektur. Je vyrobena na vodní bázi, proto je velmi šetrná k životnímu prostředí.
Korekce pomocí 3-dimenzní houbičky umožňuje variabilní šířku korekce.

Wooden Roll On

Tělo korekčního strojku Kores Wooden Roll On je vyrobeno ze 100% směsi rozmělněného dřeva, jedná se tedy o ekologický výrobek. Páska zajišťuje méně odpadu, ale žádnou ztrátu kvality výrobku. Navíc je i obal vyroben z recyklovaného papíru, strojek je CO2 neutrální, proto je tento suchý korekční strojek velmi šetrný k životnímu prostředí.

Wooden Scooter

Tělo korekčního strojku Kores Wooden Scooter je vyrobeno ze 100% směsi rozmělněného dřeva, jedná se tedy o ekologický výrobek.Páska zajišťuje méně odpadu, ale žádnou ztrátu kvality výrobku. Navíc je i obal vyroben z recyklovaného papíru, strojek je CO2 neutrální, proto je tento suchý korekční strojek velmi šetrný k životnímu prostředí.

Stay connected!