ZPRÁVA PREZIDENTA SKUPINY KORES

130 let historie společnosti Kores, bok po boku s našimi obchodními partnery, nabývá velkého významu především v turbulentní době, jaká je dnes. Soustředění se na orientaci na zákazníka, flexibilitu a inovativní myšlení vyvinulo Kores z firmy, kde rodina majitele ručně potahovala uhlový papír, mezi jednoho z předních výrobců v Evropě a Americe, který nabízí širokou škálu kancelářských a školních výrobků zákazníkům ve více než 80 zemích.

Navzdory tomuto vývoji, základní prvky značky Kores zůstaly nezměněny a odolaly zkoušce času: kvalita a funkčnost. Jsou základem spokojenosti našich zákazníků a jejich věrnosti značce, stejně jako našeho úspěšného dlouhodobého partnerství.

Kvalita je zaručena díky našemu know-how v oblasti chemické výroby, úzké spolupráci s našimi dodavateli a zákazníky a díky našemu úsilí o neustálé zlepšování. Naše snaha byla oceněna certifikacemi EN 71, ISO 9001 a ISO 14001. Výsledky našeho zákaznicky orientovaného vývoje nových výrobků se projevují v designu, efektivnosti, čistotě a použitelnosti našich výrobků.

Na základě naší dlouhé historie, našich konzistentních hodnot a neustálým inovacím se těšíme na úspěšný rok 2017.

Clemens Koreska

Prezident skupiny Kores

Stay connected!