ZPRÁVA PREZIDENTA SKUPINY KORES

 

Drazí obchodní partneři,

tento rok je 131. rokem v historii společnosti. Vážíme si vzájemné důvěryhodné spolupráce a společných úspěchů s vámi, našimi mezinárodními obchodními partnery. Tuto spolupráci vnímáme jako závazek a naši zodpovědnost do budnoucna.

Vizí Kores je podporovat tvůrčí procesy ve školách, domácnostech i kancelářích tím, že nabízí kvalitní a funkční produkty, které jsou přizpůsobeny potřebám koncového spotřebitele a zároveň ekologicky šetrné. Neustále pracujeme na inovativních novinkách a kontinuálně zlepšujeme produktové benefity a desing. Naším cílem je získat a udržet si loajalitu a nadšení zákazníků:

Řada našich lepidel je doplněna o Transparentní lepicí tyčinku 21g, která nabízí dokonale neviditelné lepení a silnou lepicí sílu již za 60 vteřin na všechny druhy papíru, kartonu a fotopapíru. Je netoxická a obsahuje z 60% obnovitelné zdroje.

Populární korekční strojek Fantasy Scooter přichází v novém provedení Paisley. Řada bločků je rozšířena o designově povedený Mandala bloček. Novinkou z řady pryží je Trojhranná designová pryž Trino a pryž KE30 Neon, které jsou dodávány ve čtyřech atraktivních neonových barvách. Jsou ideální pro všechny tvrdosti grafitových tužek, netoxické, bez ftalátů a bez latexu. Pro školu jsme přidali řadu Kosmo jednoduchých ořezávátek s inovativním designem v pěti různých barvách.

Náš dětský sortiment je rozšířen o Masi Kolor - modelovací hmotu ve čtyřech základních barvách, podporující jemnou motoriku, představivost a vynalézavost. Samozřejmou vlastností Masi Kolor je dlouho trvající jemná modelovatelnost a proto je ideální pro malé dětské ručičky. Navíc je netoxická, antibakteriální, bezlepková a nezanechává barevné stopy.

Novinkou pro školy, univerzity a kanceláře jsou české popisovače na flipcharty K-Marker Flipchart XF1 v inzenzivních a zářivých barvách. Jsou plněny inkoustem na vodní bázi, tudíž neprosakují papír, jsou netoxické a neobsahují xylen, toluen a benzen.

Těším se na společná setkání na různých veletrzích a přeji vám úspěšný rok 2018!

 

S pozdravem,

Clemens Koreska

Prezident skupiny Kores

 

Stay connected!