Strom pro Kores

Paní učitelka z PJZŠ Horáčkova na Praze 4 nám zaslala děkovný dopis a fotografie dětí z výletu, který byl financovaný z naší soutěže „Strom pro Kores“.

Chtěla jsme Vám touto cestou poděkovat za sebe i za moje žáčky, že jsme měli možnost se zúčastnit Vaší soutěže. Děti se s nadšením do akce zapojovaly, s největší pečlivostí vyráběly strom. O to byla větší radost, když jsme se dozvěděli, že naše třída 1.B vyhrála druhé místo a moc hezkou finanční částku. Usoudila jsem, že děti si za svůj přístup zaslouží školní výlet. Navštívili jsme "Zeměráj", kde jsme se opravdu měli jako v ráji. Děti se seznámily s životem a zvyky pradávných lidí, prošli dlouhou a moc zajímavou bosou stezku a vyzkoušeli si své dovednosti v různých interaktivních hrách a činnostech. Nechyběl ani oběd, dobrá limonáda a zmrzlinový pohár.

Ještě jednou jsem Vám chtěla moc poděkovat, že díky Vašemu nápadu uspořádat soutěž si děti užily školního výletu. Při takových akcích, jako je kolektivní spolupráce při utváření společného díla, či jinak prožité chvíle než ve školních lavicích, vždy dochází k upevňování kamarádských vztahů, k ohleduplnosti a přátelství.

Přeji Vám vše dobré. Ať se Vám daří i nadále.

Eva Krutilková

Stay connected!